O nas, Grisio VIP Club

Grisio VIP Club to międzynarodowy zespół, w skład którego wchodzą gracze i zawodowcy ze sfery biznesowej e-hazardu. Stale testujemy ruletkę, blackjacka, sloty do gier i inne gry kasynowe online. Wspólnie oceniamy oferty poszczególnych kasyn na rynku europejskim.

Gracze przede wszystkim zwracają uwagę na różnorodność gier, grywalność, interfejs użytkownika, wsparcie klienta, przejrzystość i wrażenia ogólne. Z kolei nasi zawodowcy zwracają uwagę na bezpieczeństwo, wiarygodność marki i poziom usługi. Następnie w obecności zaproszonych gości wyłaniane i nagradzane są najlepsze.

Podmiotem zarządzającym portalem jest Grisio Ltd. z siedzibą na Seszelach. Więcej informacji uzyskać można na stronie www.grisio.com. Nasz zespół redakcyjny: Emilio Valiota, Jack „Gamblestar”, Stipe Brnas, Shala Zobi oraz inni okazjonalni współpracownicy. Wszelkie publikowane tu treści są chronione prawem autorskim.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
Blackjack z jednym zestawem kart Gra karciana Net Entertainment Graj
Hiszpański blackjack Gra karciana Microgaming Graj
Pontoon Blackjack Gra karciana Net Entertainment Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się